Willa Kmicic logo

KILKA SŁÓW O NASZEJ KAWIARNI

Na parterze „Willi Kmicic” znajduje się elegancka kawiarnia o powierzchni 132 m2. Jest ona czynna w godzinach od 11.00 do 21.00. Można tu napić się aromatycznej kawy, rozgrzać przy kubku góralskiej herbaty, lub zrelaksować przy orzeźwiającym drinku. Serwujemy też słodkie ciastka oraz kanapki na ciepło.

Kawiarnia „Kmicic” to wymarzone miejsce na poobiedni odpoczynek, ale też na ekscytujące spotkanie towarzyskie. Przyjemnie będą się tu czuły także rodziny z dziećmi, na które czeka bezpieczny kącik zabaw. Z kawiarni można wyjść do pięknego ogrodu.

Tworząc to miejsce chcieliśmy nawiązać do tradycji orbisowskiego lokalu, który kilkadziesiąt lat temu cieszył się ogromną popularnością i był miejscem wręcz kultowym. Zakopiańczycy i liczni przyjezdni chętnie przesiadywali w dawnym „Kmicicu” to urządzając zabawy przy dźwiękach fortepianu, to grając w brydża. To właśnie stąd „porywali panny” bohaterowie piosenki „Skaldów” zatytułowanej „Z kopyta kulig rwie”…

Mamy nadzieję, że odnajdą tu Państwo wspaniałą atmosferę i z przyjemnością wpiszą się na listę naszych stałych bywalców.

Zapraszamy!

SPRAWDŹ NOWOŚCI NASZEJ KAWIARNI

 

Nie znaleziono artykułów.